reklama

GMail już bez zaproszeń

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dzisiaj popularna usługa poczty elektronicznej GMail jest już dostępna dla wszystkich polskich użytkowników bez konieczności posiadania zaproszeń. Również od dziś dostępna jest aplikacja Dokumenty i Arkusze Google w języku polskim.

GMail to bezpłatny system pocztowy oferujący konta o dużej pojemności (aktualnie 2,8GB), posiadający wbudowaną wyszukiwarkę i bardzo wygodny interfejs WWW. Prócz tego, GMail automatycznie grupuje wiadomości w wątki, pozwala także na tworzenie rozbudowanych filtrów i etykiet, w oknie poczty znaleźć można także wbudowany komunikator zgodny z Jabberem.

Dokumenty i Arkusze Google (Google Docs and Spreadsheets) to dostępna od października ubiegłego roku usługa oferująca edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny dostępny poprzez przeglądarkę WWW, pozwalająca między innymi na wieloosobową edycję dokumentów oraz import i eksport do popularnych formatów. Dostępność spolonizowanego interfejsu z pewnością przyczyni się do ułatwienia pracy, zwłaszcza dla początkujących użytkowników.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić