GO Contact Sync Mod GO Contact Sync Mod 3.10.14

Strona główna Windows Internet i komunikacja Dodatki do klientów poczty e-mail
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GO Contact Sync Mod to narzędzie do synchronizacji listy kontaktów między klientem poczty elektronicznej Microsoft Outlook a Gmailem.

Wszystko, co należy zrobić, by rozpocząć pracę z GO Contact Sync Mod ogranicza się do utworzeniu profilu użytkownika i dodaniu adresu e-mail powiązanego z kontem poczty elektronicznej Google.

Dzięki temu programowi zaoszczędzimy czas, gdyż nie będziemy musieli wprowadzać danych zarówno w Outlooku, jak i na Gmailu – aplikacja zajmie się synchronizacją danych w czasie rzeczywistym lub zgodnie z ustalonym czasem (np. co dwie minuty).

Co ciekawe, GO Contact Sync Mod obsługuje nie tylko system operacyjny Windows, ale synchronizuje kontakty użytkownika z Windows Phone 7, iPhone'em i Androidem za pośrednictwem Google'a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!