Galaxy Runes

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Zamiast samemu robić kamyki runiczne do wróżenia, możecie skorzystać z aplikacji Galaxy Runes. W swojej darmowej wersji oferuje ona podstawowe rozkłady dla jednego, dwóch i trzech kamieni, w wersji płatnej dostaniemy wiele dodatkowych, bardziej skomplikowanych rozkładów. Dla każdej z wersji otrzymujemy jednak pełne objaśnienia znaczeń wylosowanych runicznych kamieni i symulację odwróconych i pustych runów.

Aplikacja próbuje w jak największym stopniu oddać przebieg wróżebnego procesu, więc możemy tutaj potrząsnąć smartfonem na wzór potrząśnięcia woreczkiem z runami, a trzy boginie przeznaczenia zadbają o to, byśmy dostali właściwą odpowiedź na nasze pytanie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Andrzejkowe wróżby: dziś poznaj jutro za pomocą tych aplikacji mobilnych

106
28.11.2015  •  Adam Golański

Wieczór wróżb w wigilię świętego Andrzeja na dobre wpisał się w polską świecką tradycję, choć przecież tak bardzo niezgodny jest z naukami najważniejszych w naszym kraju religii. Dziś jest on czymś więcej niż tylko zabawą dla panien, chcących wywróżyć losy swojego zamążpójścia. Andrzejki stały się zabawą dla wszystkich, podczas której wróżby i obrzędy magiczne są dla wszystkich zainteresowanych. A skoro takie zmiany względem tradycji zachodzą, to czemu nie pójść dalej, i nieco nie unowocześnić wróżebnego wieczoru? Przygotowaliśmy więc dla Was niewielkie zestawienie najciekawszych mobilnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy