r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets 2.50.2

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne

GetYourGuide - Tours, Travel Activities & Attraction Tickets to program, który ułatwia podróże. Oferuje nie tylko liczącą ponad 23 tys. wpisów bazę informacji o atrakcjach turystycznych w miastach całego świata. Pozwala też wygodnie rezerwować bilety wstępu.

Gdy zainstalujemy program, przejrzymy krótki samouczek, dzięki któremu dowiemy się, jak działa aplikacja. Możemy od razu przejść do korzystania, a także założyć konto i zalogować się, używając adresu e-mail lub konta na Facebooku. Użytkownicy zalogowani mogą korzystać z możliwości synchronizowania danych w aplikacji między urządzeniami.

Na ekranie głównym programu znajdziemy cztery podstawowe kategorie. Pierwsza z nich to Discover. Tutaj znajdziemy informacje o atrakcjach w mieście, w którym aktualnie przebywamy (w oparciu o dane o naszej lokalizacji). Karta miasta zawiera zdjęcia, informacje o aktualnej pogodzie, kalendarz najciekawszych wydarzeń w danym mieście oraz listę miast, w których wizytę polecają twórcy programu.

Po kliknięciu w wybrane wydarzenie, przejrzymy związane z nim fotografie, sprawdzimy szczegółowe informacje (np. plan wycieczki) i mapę, przeczytamy recenzję osób, które wzięły już w nim udział, możemy też zarezerwować bilet i opłacić go za pomocą aplikacji. Po przelaniu pieniędzy dostaniemy kupon w formie kodu QR. Wydarzenia możemy też odkładać do lektury na później, oznaczając je jako ulubione.

W kategorii Rezerwacje znajdziemy nasze kupony: na zbliżające się wydarzenia oraz te, z których już skorzystaliśmy. W zakładce Ulubione mamy dostęp do miejsc, które wcześniej wyróżniliśmy. Z kolei w sekcji Profil możemy edytować nasze dane, zalogować się (jeśli używamy aplikacji w trybie gościa), a także zmienić walutę, w której chcemy opłacać nasze rezerwacje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
16.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.