r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GigaCon DevCon 20 czerwca we Wrocławiu

Strona główna Aktualności

DevCon to seria bezpłatnych konferencji poświęconych przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych, aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennej pracy z tymi rozwiązaniami. Na liście poruszanych tematów znalazły się, jak zwykle, testowanie oprogramowania, programowanie na urządzenia mobilne, programowanie gier, rozwijanie chmur, środowiska i języki, bazy i hurtownie danych. najbliższe spotkanie odbędzie się 20 czerwca we wrocławskim hotelu Orbis.

We Wrocławiu będzie można posłuchać między innymi o roli analizy biznesowej w przygotowaniu wymogów dla wdrożenia systemów informatycznych wspierających działalność firmy, tworzeniu aplikacji, które na pewno się wyróżnią, emocjach w projektach IT oraz efektywnej rozbudowie projektów z wykorzystaniem Symfony 2. Ponadto, w tym roku w agendzie znalazł się panel poświęcony rozwijaniu własnego projektu od podstaw i startowi na rynku. Będzie więc można poznać możliwości zdobycia funduszy, zarabiania na swoich pomysłach i prawdziwą wartość swojego projektu. Tworzenie technologii to nie wszystko, trzeba ją jeszcze umiejętnie sprzedać.

Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja. Każdy z uczestników otrzyma dodatkowo rabat na egzaminy na międzynarodowe certyfikaty: ISTQB, REQB, IBAQB, OCUP, OMG Certified UML Professional Fundamental. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

r   e   k   l   a   m   a

Kolejne spotkania z cyklu odbędą się: 22 sierpnia w Łodzi, 24 września w Krakowie i 19 listopada w Poznaniu.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.