reklama

Gmail z obsługą dodawania wielu załączników naraz

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Może się wydawać, że to prosta funkcja, z pewnością jednak znacznie ułatwia życie - mowa o możliwości dodawania wielu załączników jednocześnie w Gmailu.

Poczta Google wprowadziła tę funkcjonalność po wielu głosach użytkowników, którzy do tej pory musieli oddzielnie dodawać załączniki do e-maila. Gdy było to kilka nawet niewielkich plików, cały proces trwał dość długo i potrafił czasem zdenerwować. Teraz problemu już nie ma - możliwe jest wgranie jednocześnie wielu plików zaznaczając je z przyciśniętym klawiszem Ctrl (lub Cmd na systemach Mac OS X). Można także użyć przycisku Shift do zaznaczania zakresów plików. Co więcej, podczas wgrywania plików na serwer pojawił się także przydatny pasek postępu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić