Goat Simulator Goat Simulator 1.4.18

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Goat Simulator to mobilne wydanie popularnego symulatora kozy. Tytuł zdobyła uznanie dzięki sporej ilości absurdalnego humoru i dość luźnemu podejściu do symulatorów i gier z otwartym światem.

Główną postacią gry jest koza. Warto dodać że nieśmiertelna koza. Nasz bohater posiada kilka zdolności, takich jak skakani, kopanie, uderzenie z główki czy też lizanie. Dzięki nim przemierzamy, niszczymy i poznajemy otaczający nas świat. Za prawie każdą czynność otrzymujemy punkty i odznaczenia.

Świat gry jest otwarty, a my otrzymujemy dwa miasta do wyboru. Nie znajdziemy tu żadnej fabuły, ani konkretnych zadań. Fizyka jest ograniczona do minimum. Po prostu przemierzamy naszą kozą kolejne zakamarki, odkrywamy sekrety i błędy. A ilość niedoróbek jest ogromna. Jednak nawet autorzy traktują je jako zaletę i rzeczywiście idealnie dopełniają one klimat gry. W menu znajdziemy specjalny przycisk, który pozwoli nam powróci na bezpieczną pozycję, w momencie gdyby nasz koza utknęła gdzieś na dobre.

Sterowanie na urządzeniach mobilnych nie należy do zbyt wygodnych, na szczęście rozgrywka nie wymaga od nas precyzji. Dodatkowo do urządzenia możemy podpiąć kontroler zewnętrzny. Największą wadą Goat Simulator jest jej cena. Blisko 20 zł to sporo jak na grę, która jest po prostu dobrym żartem. Przed zakupem warto się dobrze zastanowić i ewentualnie poczekać na promocje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!