r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gods Deluxe 0.8-D

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Gods Deluxe to bezpłatny projekt, który udanie odrestaurowuje platformowy hit sprzed lat. Bardzo uznane niegdyś dzieło zdolnej ekipy The Bitmap Brothers przepisano oraz przystosowano do pracy na nowoczesnych zestawach komputerowych. W rezultacie każdy może ponownie wcielić się w walecznego Herkulesa, dążącego do uzyskania nieśmiertelności, albo spróbować zmierzyć się z jego ostatnią pracą po raz pierwszy.

Galeria programu

Na pierwszy rzut oka to standardowy reprezentant gatunku, tyle że z silnym i nieźle uzbrojonym bohaterem w roli głównej, który eliminuje kolejnych wrogów. Szybko jednak okazuje się, iż sporo tutaj zagadek logicznych, a kolejne działania również lepiej wpierw przemyśleć, zamiast biec bez tchu przed siebie. Skok trzeba wymierzyć, z drabiny można spaść, tracąc życie, zaś przejście dalej otworzy tylko dobre ustawienie dźwigni.

Wypada zwrócić uwagę na system dynamicznego doboru trudności wyzwania. Żyć mamy ograniczoną liczbę. Wrogowie pojawiają się nagle, w zależności od tego, jak sobie radzimy. Wersja Deluxe gry oferuje kilka dodatkowych etapów, a do tego ma również wbudowany edytor, dzięki czemu można spróbować pociągnąć opowieść o dzielnym siłaczu dalej. Warto gromadzić kosztowności, bo za nie kupimy lepszy oręż.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   12 #3 06.06.2016 20:17

To jedna z moich ulubionych gier z tzw starych dobrych czasów .

darek719   38 #2 29.03.2016 14:26

Grałem kiedyś, było fajnie, a teraz widzę świeża aktualizacja :)

abrateks   11 #1 30.12.2015 17:26

Wszystko fajnie, ale jak to uruchomić?

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.