r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google 27.0

Strona główna iOS Akcesoria Wyszukiwarki

Google to podstawowa aplikacja od Google'a dla iOS. Zapewnia nam szybki dostęp do wyszukiwarki oraz rozszerzonych opcji asystenta, znanych z Androidowego Google Now.

Galeria programu

Ekran główny aplikacji przypomina klasyczną stronę wyszukiwarki w wersji mobilnej. Różnice widać dopiero gdy zjedziemy niżej. Ujrzymy karty z treściami opartymi o nasze preferencje i profil Google. Znajdą się tam wiadomości z kraju i ze świata, informacje o pogodzie, wyniki sportowe, ważne przypomnienia i dane.

Google jest też klasyczną wyszukiwarką, która dodatkowo wspiera komendy głosowe i dyktowanie za pomocą głosu. Wraz z kartami to te dwie funkcje wyróżniają ją najbardziej na tle klasycznej strony www. Jeżeli ktoś korzysta często z usług Googla, a zwłaszcza ceni sobie dane oferowane przez Google Now, to dzięki tej aplikacji będzie miał do nich dostęp także na urządzeniach z iOS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google chce twojego bezpieczeństwa – dwustopniowa weryfikacja wygodniejsza

56
INTERNET 21.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Stałym elementem zdecydowanej większości poradników dotyczących bezpieczeństwa w Sieci jest korzystanie z dwustopniowej weryfikacji (2FA). O ile gwarantuje ona dodatkową warstwę bezpieczeństwa, to jednak mniej uświadomieni użytkownicy podchodzą do jej wykorzystywania z dużą dozą sceptycyzmu. Google wprowadziło nowość, która ma to zmienić. Gwoli przypomnienia – dwustopniowa weryfikacja tożsamości polega na braniu pod uwagę dwóch czynników podczas identyfikowania tożsamości użytkownika, który planuje uzyskać dostęp do konta. Dla przykładu: konieczne jest nie tylko wprowadzenie poprawnego hasła…

Szybciej i płynniej: nowa wersja aplikacji Google na iOS-a już dostępna

2
OPROGRAMOWANIE 30.05.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Google zaprezentowało najnowszą wersję aplikacji wyszukiwarki na system iOS. Najważniejszą nowością jest lepsze wyświetlanie treści ze stron internetowych AMP (Accelerated Mobile Pages). Googlersi skupili się też na poprawie szybkości dostarczania informacji, których użytkownik szuka za pomocą programu. Najnowsza wersja programu ma numer 15.1 i można ją już pobierać z naszej bazy aplikacji. Google przekonuje (a my po kilku godzinach używania potwierdzamy), że nowa wersja oprogramowania działa znacznie płynniej – zarówno, gdy chodzi o ładowanie kart Google Now, jak też wtedy, gdy korzystamy z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.