r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google 41.0

Strona główna iOS Akcesoria Wyszukiwarki

Google to podstawowa aplikacja od Google'a dla iOS. Zapewnia nam szybki dostęp do wyszukiwarki oraz rozszerzonych opcji asystenta, znanych z Androidowego Google Now.

Ekran główny aplikacji przypomina klasyczną stronę wyszukiwarki w wersji mobilnej. Różnice widać dopiero gdy zjedziemy niżej. Ujrzymy karty z treściami opartymi o nasze preferencje i profil Google. Znajdą się tam wiadomości z kraju i ze świata, informacje o pogodzie, wyniki sportowe, ważne przypomnienia i dane.

Google jest też klasyczną wyszukiwarką, która dodatkowo wspiera komendy głosowe i dyktowanie za pomocą głosu. Wraz z kartami to te dwie funkcje wyróżniają ją najbardziej na tle klasycznej strony www. Jeżeli ktoś korzysta często z usług Googla, a zwłaszcza ceni sobie dane oferowane przez Google Now, to dzięki tej aplikacji będzie miał do nich dostęp także na urządzeniach z iOS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja Google z funkcją śledzenia sugerowanych treści

4
19.07.2017  •  Mateusz Budzeń

Google ogłosiło nowości w aplikacji Google, która ma teraz być jeszcze bardziej spersonalizowana. Firma w opublikowanym wpisie na swoim oficjalnym blogu wspomina, że mamy wiele wspólnych cech, ale każdy jest inny i to właśnie to stwierdzenie przyświecało przy projektowaniu nowości. W końcu kto inny, jak nie Google, zna lepiej nasze preferencje. Wprowadzone w grudniu zeszłego roku nowości w źródle treści wykorzystują algorytmy uczenia maszynowego. Pozwalają one przewidzieć zainteresowania konkretnego użytkownika i dostarczenia mu bardziej spersonalizowanych treści. Po zbadaniu preferencji,…

Google chce twojego bezpieczeństwa – dwustopniowa weryfikacja wygodniejsza

56
21.06.2016  •  Maciej Olanicki

Stałym elementem zdecydowanej większości poradników dotyczących bezpieczeństwa w Sieci jest korzystanie z dwustopniowej weryfikacji (2FA). O ile gwarantuje ona dodatkową warstwę bezpieczeństwa, to jednak mniej uświadomieni użytkownicy podchodzą do jej wykorzystywania z dużą dozą sceptycyzmu. Google wprowadziło nowość, która ma to zmienić. Gwoli przypomnienia – dwustopniowa weryfikacja tożsamości polega na braniu pod uwagę dwóch czynników podczas identyfikowania tożsamości użytkownika, który planuje uzyskać dostęp do konta. Dla przykładu: konieczne jest nie tylko wprowadzenie poprawnego hasła…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.