r   e   k   l   a   m   a
reklama

Google Apps wychodzi z fazy beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Google zakończyło fazę testów usługi Google Apps, rozszerzyło ją o nowe funkcje i zaoferowało płatną wersję Premier Edition dającą gwarancję dostępności, większe limity pojemności skrzynek i telefoniczne wsparcie techniczne.

Google Apps do tej pory było dostępne tylko dla ograniczonej liczby testerów i oferowało możliwość podpięcia pod posiadaną domenę usług takich jak poczta (oparta na interfejsie GMail), kalendarz, czat, strony WWW i strona startowa. Od teraz usługa dostępna jest dla wszystkich, dodatkowo rozszerzona o Docs and Spreadsheets (edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny) i rozbudowany panel administracyjny.

Wraz z wyjściem z fazy beta Google przygotowało trzy warianty usługi. Podstawowa wersja jest dostępna za darmo i oferuje możliwość założenia 25 kont pod 2GB każde (liczba kont może być rozszerzana). Wersja Premier Edition kosztuje 50 dolarów rocznie za każde konto, ale w zamian oferuje 10 GB pojemności, gwarancję dostępności poczty rzędu 99.9%, brak reklam, telefoniczne wsparcie i dodatki firm trzecich. Dostępna jest jeszcze wersja dla instytucji edukacyjnych posiadająca możliwości wersji Premier.

Szczegółowy opis funkcji Google Apps znaleźć można na stronach Google.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane