reklama

Google Instant Preview - nowa funkcja w wyszukiwarce Google

Strona główna Aktualności

O autorze

Google wprowadził nową funkcję w swojej wyszukiwarce internetowej. Dzięki Google Instant Preview można uzyskać podgląd stron w wynikach wyszukiwania.

Pogłoski na temat Google Instant Preview, o których pisaliśmy na początku października, okazały się prawdziwe. Google udostępnił nową funkcję, która pozwala na podgląd stron z poziomu wyszukiwarki internetowej. Dzięki temu użytkownik może porównywać wyniki wyszukiwania, a także szybko odnajdywać interesujące go treści. Aby skorzystać z nowej funkcji należy kliknąć ikonę przedstawiającą szkło powiększające widoczną przy odnośniku do danej strony. Miniaturka witryny zostanie wyświetlona po prawej stronie ekranu. Google Instant Preview wyróżnia również istotny dla nas tekst w podglądzie witryn na podstawie zapytań podanych w trakcie wyszukiwania.

Więcej szczegółów na temat nowo wprowadzonej funkcji można zobaczyć na klipie wideo zamieszczonym na stronach serwisu YouTube, a także na oficjalnym blogu firmy. Google Instant Preview to kolejna zmiana w wyszukiwarce firmy Google - we wrześniu udostępniono funkcję Google Instant, która umożliwia uzyskiwanie wyników w trakcie wpisywania zapytań.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama