Google Keep

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Keep to oficjalna aplikacja firmy Google dająca użytkownikom możliwość tworzenia niewielkich, prostych notatek, oraz notatek z przypomnieniami o zadaniach do wykonania. Mini-notatnik integruje się z dyskiem Google, na którym zapisuje dane.

Funkcje aplikacji są dosyć skromne i ograniczają się do tworzenia nowych notatek, ich usuwania, archiwizacji i udostępnia. W samych zapiskach edytować można jedynie kolor tła, tak, aby podczas wyświetlania w aplikacji lub na dostępnym widgecie odpowiednio się one od siebie odróżniały. Notatki mogą zawierać treści różnego typu: podstawowe notatki tekstowe, poprzez listy zadań / pola wyboru, zdjęcia (wraz z możliwością rysowania na nich), aż po nagrywanie dźwięku np. głosu. Przypomnienia mogą być wybierane na porę dnia, określoną godzinę bądź też lokalizację.

Pojedyncza notatka może łączyć ze sobą nawet wszystkie powyższe opcje. Ponadto użytkownik zyskuje możliwość wyszukiwania, oraz przeglądania notatek archiwalnych. Wzorem Gmaila zapiski możemy oznaczać etykietami, które zastępują klasyczne foldery. Limit ilości danych wyznacza jedynie ilość wolnego miejsca na naszym koncie Google. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dokumenty Google zintegrowane z Keep: w końcu wygodny import notatek

1
02.03.2017  •  Maciej Olanicki

Wczoraj Google opublikowało na oficjalnym blogu komunikat o integracji dwóch swoich narzędzi, które do codziennej pracy wykorzystywany są dziś przez miliony użytkowników. Dziś z nowości w postaci wygodnego importu notatek z Google Keep do Dokumentów Google można korzystać już także w Polsce. Zarówno Keep, jak i Dokumenty pozostają najważniejszymi tego typu narzędziami w przeglądarce, tuż obok pakietu Microsoftu. Tym bardziej cieszy, że Google zdecydowało się w końcu na ich integrację, zwłaszcza że realizacja przebiegła bezbłędnie: notatki z Keep można w przeglądać na panelu bocznym w…

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Miszkurka2000   17 #2 20.12.2015 17:46

Brakuje wersji dla Mobilnego Windowsa.

  #1 22.05.2015 20:10

I o to chodzi właśnie, żeby aplikacja była prosta, ale maksymalnie skupiona na swoim podstawowym zadaniu - tworzeniu prostych notatek. Aplikacja zdecydowanie dla ludzi takich, jak ja - którzy nie chcą się bawić godzinami w tworzenie i zarządzanie folderami notatek, notatników, zaawansowanej edycji formatowania rodem z aplikacji biurowych. Ma być szybko, lekko i przejrzyście i mam nadzieję, że to się nie rozwinie do postaci takiej krowy, jak Evernote.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych