Google Keep Google Keep

Strona główna Android Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Keep to oficjalna aplikacja firmy Google dająca użytkownikom możliwość tworzenia niewielkich, prostych notatek, oraz notatek z przypomnieniami o zadaniach do wykonania. Mini-notatnik integruje się z dyskiem Google, na którym zapisuje dane.

Funkcje aplikacji są dosyć skromne i ograniczają się do tworzenia nowych notatek, ich usuwania, archiwizacji i udostępnia. W samych zapiskach edytować można jedynie kolor tła, tak, aby podczas wyświetlania w aplikacji lub na dostępnym widgecie odpowiednio się one od siebie odróżniały. Notatki mogą zawierać treści różnego typu: podstawowe notatki tekstowe, poprzez listy zadań / pola wyboru, zdjęcia (wraz z możliwością rysowania na nich), aż po nagrywanie dźwięku np. głosu. Przypomnienia mogą być wybierane na porę dnia, określoną godzinę bądź też lokalizację.

Pojedyncza notatka może łączyć ze sobą nawet wszystkie powyższe opcje. Ponadto użytkownik zyskuje możliwość wyszukiwania, oraz przeglądania notatek archiwalnych. Wzorem Gmaila zapiski możemy oznaczać etykietami, które zastępują klasyczne foldery. Limit ilości danych wyznacza jedynie ilość wolnego miejsca na naszym koncie Google. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!