reklama

Google Keep dostępny publicznie, Evernote może się martwić

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Google Keep, który nielicznym udało się przetestować kilka dni temu, od wczorajszego wieczora naszego czasu jest dostępny publicznie.

Google Keep można używać na urządzeniach (niestety tylko) z Androidem 4.0 lub nowszym, gdzie ma zastąpić takie aplikacje, jak Springpad czy Evernote. Aplikacja Keep pozwala na zapisywanie tekstów, zdjęć, list zadań, oznaczanie ich kolorami i automatycznie przekształcać notatki głosowe na tekst. Do dyspozycji mamy również widżety dla ekranu domowego, które pozwalają na szybkie przeglądanie notatek lub tworzenie nowych i w zasadzie to wszystko, czego można by wymagać od elektronicznego następcy żółtych karteczek.

Oczywiście do notatek zapisanych w Keep mamy dostęp także z innych urządzeń — będą one synchronizowane w ramach jednego konta między urządzeniami z Androidem, a na innych można się do nich dostać przez Google Drive. Znajdują się pod adresem drive.google.com/keep.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii