r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Translate już w sklepie App Store

Strona główna Aktualności

W e-sklepie App Store pojawiła się darmowa aplikacja Google Translate. Użytkownicy iOS mogą tłumaczyć teksty na 57 języków świata.

Usługa przyda się osobom, które często korzystają z obcojęzycznych słowników. Wyrazy, zwroty i całe zdania możemy tłumaczyć wpisując je za pomocą klawiatury albo wymawiając na głos. W ostatnim przypadku obsługiwanych jest tylko 15 języków. Przekład może być wyświetlany w trybie pełnoekranowym, możemy też przeglądać historię tłumaczeń - także w trybie offline. Poza tym Google Translate przeczyta na głos tłumaczenia z 23 języków, przy czym dotyczy to tylko zwrotów do 100 słów.

Wcześniej użytkownicy smartfonów iPhone czy iPodów touch mogli korzystać z usługi w formie aplikacji webowej w HMTL5. Dostępna była ona od połowy 2008 roku. Google postanowił jednak wprowadzić Tłumacza jako osobny program dla urządzeń z iOS. Jest to element szerszej strategii firmy z Mountain View. Od jakiegoś czasu udostępnia ona w App Store kolejne aplikacje oferujące popularne usługi jak na przykład Google Voice, Latitude czy Places. Google Translate jest oczywiście dostępny również dla smartfonów z systemem Android.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.