r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google wyszuka muzykę

Strona główna Aktualności

Na dzisiaj zaplanowano uruchomienie kolejnej usługi w wyszukiwarce Google. Tym razem, funkcjonalność ma być rozszerzona o możliwość wyszukiwania w Internecie muzyki dostępnej do legalnego ściągnięcia lub zakupu. Google nie zamierza samemu sprzedawać utworów muzycznych, będzie jedynie kierował do odpowiednich sklepów internetowych.

Użytkownik będzie mógł wyszukiwać po zespole, wykonawcy, albumie i nazwie utworu. Wynikiem wyszukiwania będą linki do sklepów, z którymi Google podpisze umowę i do innych stron z dodatkowymi informacjami dotyczącymi szukanej muzyki, takimi jak: spis utworów na płycie, informacje o artystach, lista innych płyt danego artysty, a także recenzje. Początkowo, Google będzie współpracować z następującymi sklepami: iTunes firmy Apple, RealNetworks Rhapsody, eMusic, Amazon.com.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.