reklama

Gry Disneya za darmo na Windows Phone

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Posiadacze urządzeń z Windows Phone 8 zostali uraczeni niezmiernie smakowitą promocją. Najlepiej sprzedające się gry od Disneya można pobrać z marketu Windows Phone zupełnie za darmo. W skład pakietu rozrywkowego wchodzą takie bestsellery jak: Where's My Water?, Where's My Water? 2, Where's My Mickey?, Where's My Perry?, Wreck-It Ralph oraz Monsters University. Promocja trwać będzie do Świąt Bożego Narodzenia.

Wymienione darmowe pozycje to łakomy kąsek dla każdego gracza, bez względu na wiek. Where's My Water?, Where's My Water? 2, Where's My Mickey?, a także Where's My Perry? to rozrywka bazująca na podobnych założeniach. W pierwotnej wersji gry (Where's My Water?), zadaniem gracza było odpowiednie pokierowanie wody po planszy, aby ta spłynęła do wyznaczonego miejsca. Wszystko opiera się na zabawie fizyką cieczy, co nie jest prostym wyzwaniem. Pomysł okazał się olbrzymim sukcesem, a to spowodowało powstaniem kontynuacji i kilku niezależnych gier, związanych z bajkami Disneya (tytułowa Myszka Miki i Pepe Pan Dziobak). Logiczne łamigłówki w „Where's...” to wciągająca rozgrywka na co najmniej kilkadziesiąt godzin.

Dwie pozostałe gry, Wreck-It Ralph i Monsters University to pozycje na podstawie filmów animowanych, o tych samych tytułach. Każda z aplikacji to zbiór kilku gier logiczno-zręcznościowych. Ładna grafika i wysoka grywalność zachęci do zabawy najmłodszych, a może także i tych trochę starszych.

Warto pobrać i wypróbować darmowe gry od Disneya. Szczególnie pozycje z serii „Where's...” są niezmiernie ciekawą propozycją dla osób, które lubią wyzwania logiczne.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama