r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HD Video Converter Factory Pro 11.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

HD Video Converter Factory Pro to rozbudowany, potężny program do konwersji plików wideo pomiędzy wieloma dostępnymi formatami, w tym tymi najczęściej spotykanymi w codziennych zastosowaniach. Warto jednak nadmienić, że radzi sobie on również z plikami audio.

Galeria programu

Pomimo swoich dużych możliwości aplikacja posiada bardzo intuicyjny i przyjazny w obsłudze interfejs, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z przekonwertowaniem swoich multimediów. Wśród dostępnych formatów obsługiwanych przez program warto wymienić m.in. AVI, MP4, MPG, MOV, FLV, MKV, H.264, WMV, ASF, 3GP, RMVB, OGV i nie tylko. Poza samą konwersją aplikacja pozwala również na dostosowanie różnych opcji, pozwalających na zmianę rozdzielczości i proporcji obrazu, dostosowanie liczby klatek animacji na sekundę i poziomu głośności oraz nie tylko.

HD Video Converter Factory Pro oferuje również pewne możliwości edycji plików wideo, takie jak przycinanie, wycinanie fragmentów lub łączenie wielu plików w jeden. Ciekawą funkcją jest również opcja ściągania plików ze serwisów typu YouTube, DailyMotion, Vimeo i nie tylko. Oczywistością jest za to duża możliwość konfiguracji aplikacji, poczynając od zmian w domyślnie proponowanych profilach konwersji, a na dopasowywaniu poszczególnych ustawień dotyczących kodeków skończywszy.

Uwaga!

  • Wersja testowa aplikacji umożliwia konwersję jedynie pięciu pierwszych minut materiału wideo.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 28.11.2016 20:33

ostatni dzień promocji na pełną wersję (z okazji Święta Dziękczynienia): http://www.videoconverterfactory.com/thanksgiving/

Zero Ghost   12 #1 04.09.2016 15:21

Promocja na pełną wersje za free ,radze się pośpieszyć ,pewnie szybko się skończy : http://www.videoconverterfactory.com/back-to-school/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.