HDD Wipe Tool 2.35.1178

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HDD Wipe Tool to niewielkie i bardzo proste narzędzie do niskopoziomowego formatowania dysków twardych, kart pamięci oraz zewnętrznych magazynów danych USB. Skorzystanie z niego zaleca się użytkownikom, którzy chcieliby trwale usunąć wszystkie pliki zapisane na wspomnianych nośnikach, np. podczas ich sprzedaży.

Program nie jest skomplikowany, a jego działanie nie wymaga żadnej konfiguracji. Wystarczy, że uruchomimy narzędzie, wskażemy dysk i uruchomimy proces trwałego kasowania danych. Jak zapewniają twórcy, HDD Wipe Tool wspiera różnego typu dyski, wyprodukowane przez wielu popularnych producentów, a usunięte przy jego użyciu dane nie są możliwe do przywrócenia przez specjalistyczne oprogramowanie do odzyskiwania danych. Z jego poziomu uzyskamy również dostęp do wielu atrybutów S.M.A.R.T.

HDD Wipe Tool wspiera dyski oparte o interfejsy S-ATA (SATA), IDE (E-IDE), SCSI, USB oraz FIREWIRE. Narzędzie dobrze sprawdza się również podczas obsługi dużych dysków (LBA-48).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!