r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HERE - Offline 2.0.31

Strona główna iOS Podróże i transport Nawigacja

Mapy HERE to darmowa mapy oraz nawigacja offline tworzona i rozwijane przez firmę Nokia. Jest to już druga wersja dostępna na systemy iOS. Wśród jej opcji znajdziemy możliwość pobierania map do pamięci urządzenia, a także nawigację głosową turn-by-turn.

Po uruchomieniu aplikacji prosi nas ona o zalogowanie się do konta HERE. Nie jest to wymagane do przeglądania map, ale do ich pobierania na urządzenie już tak. Konto jest bezpłatne, założyć je można z poziomu samego programu dosłownie w kilka sekund. Do tego celu możemy wykorzystać również konto na Facebooku. Dzięki niemu możemy synchronizować nasze informacje i ulubione pomiędzy urządzeniami.

r   e   k   l   a   m   a

Jedną z najważniejszych funkcji jest możliwość pobierania dowolnych map do użytku offline, przez co nie będziemy zmuszeni do dodatkowych opłat za transfer danych. Nawet po ich pobraniu możemy korzystać z dodatkowych danych z Internetu, np. dotyczących intensywności ruchu drogowego. Użytkownik może korzystać zarówno z widoku satelitarnego, jak i jedynie drogowego. Jeżeli użytkownik korzysta z Internetu, wyszukiwarka wbudowana w nawigację pozwala na ustalenie miejsca docelowego bez konkretnej znajomości adresu. Wystarczy wpisanie nazwy jak np. „Zamek na Skale”, aby otrzymać kilka wariantów dojazdu. Użytkownik może ponadto wybierać pomiędzy transportem samochodowym, pieszym, a także publicznym.

Nawigacja informuje zarówno o dystansie, planowanym czasie dotarcia na miejsce, jak i możliwych opóźnieniach wynikających z utrudnień na drodze. Po jej uruchomieniu możemy zdefiniować dodatkowe opcje jak omijanie autostrad, dróg płatnych, promów, czy tez tuneli. Oprócz nawigacji dla kierowców, aplikacja pozwala na wyszukiwanie punktów POI jak np. hoteli, restauracji, kin, teatrów, sieci handlowych, muzeów, czy nawet wybranych akwenów wodnych. Ustawienia nawigacji pozwalają na wybranie formatu jednostek, wyboru miejsca do zapisywania pobieranych map i danych tymczasowych, a także włączenia lub wyłączenia pobierania informacji o ruchu drogowym. HERE dla iOS obsługuje również przełączanie pomiędzy trybem nocnym i dziennym, oraz ostrzeżenia o przekraczaniu prędkości. Nawigacja HERE dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mapy HERE poprowadzą europejskich właścicieli aut Hyundaia

14
OPROGRAMOWANIE 08.06.2016 | Mateusz Budzeń

Mapy HERE, kiedyś jedna z większych zalet smartfonów Lumia, a dziś także świetne rozwiązanie na Androida i iOS, należą obecnie do niemieckiego konsorcjum motoryzacyjnego. Niemcy nie zamierzają jednak zostawiać map tylko sobie, trafią one również do samochodów produkowanych przez Hyundaia. Mapy HERE zdobyły duże uznanie w Europie, oferując bardzo dobrą nawigację. Korzystanie było bezpłatne, co w połączeniu z możliwością zapisania offline, przełożyło się na liczne grono użytkowników. Osoby, które miały styczność z byłymi mapami Nokii, powinna ucieszyć informacja, że HERE staną się podstawą w…

HERE dla Androida teraz z udostępnianiem tras i zabawnym głosem nawigacji

2
OPROGRAMOWANIE 20.10.2015 | Łukasz Tkacz

Twórcy nawigacji HERE dla Androida nie próżnują i wciąż dostarczają nam aktualizacje z ciekawymi funkcjami. Stabilna wersja programu zyskała właśnie kilka dodatków, które były już wcześniej testowane w edycji beta: od teraz użytkownicy mogą udostępniać trasę podróży, a także aktywować nowe głosy. Najważniejszą nowością jest oczywiście od dawna wyczekiwana funkcja udostępniania trasy. Nie chodzi tutaj jedynie o udostępnianie aktualnej lokalizacji lub przewidywanego czasu dotarcia na miejsce, lecz całej podróży. Dzięki temu możemy poinformować inne osoby, jaką drogą będziemy się poruszać,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.07.2015 22:33

Ostatnio jechałem na lotnisko do Wrocławia (przez centrum miasta od Oleśnicy, kto zna Wrocław, ten wie jaki to pasztet komunikacyjny). Specjalnie, żeby się Here pomęczyła. Kilkakrotnie zjeżdżałem specjalnie z proponowanej trasy i czekałam na reakcję. Nie da się ukryć, że reagowało błyskawicznie, proponując gdzie zawrócić i jak pojechać, żeby wrócić lub dalej wyjechać na właściwe drogi. ANI RAZU SIĘ NIE POMYLIŁO. Tyle, że grafika uboga i prosta, w zasadzie dobrze by było żeby choć część numerów budynków była uwidoczniona. Ot taki szczeguuułek.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.