r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HTC Tiara — średniak z Windows Phone 8 GDR2

Strona główna Aktualności

HTC w najbliższym czasie wprowadzi do oferty nowy model Tiara z systemem Windows Phone 8. Najprawdopodobniej premiera pokryje się z wydaniem aktualizacji GDR2 systemu, w której najważniejsze wydaje się być zapewnienie przez Microsoft obsługi radia FM. Niby drobnostka, a do tej pory, mimo odpowiednich układów montowanych w urządzeniach, problem leżał w sferze programowej. Oprócz radia Microsoft usprawni klienta Xbox Music oraz synchronizację CalDav i CardDav.

Nowy model HTC, według nieoficjalnych informacji, to typowy średniak wyposażony w ekran o przekątnej 4,3 cala WVGA Super LCD2, oraz dwurdzeniowy procesor Snapdragon taktowany częstotliwością 1,2 GHz, wspierany w obliczeniach przez 1 GB pamięci operacyjnej. Nie wiadomo, ile pamięci użytkownik otrzyma na dane — źródła mówią o 4 lub 8 GB. Oprócz tego ma się pojawić 8-megapikselowy aparat, przednia kamerka, obsługa komunikacji zbliżeniowej NFC oraz wsparcie dla łączności LTE.

HTC Tiara zadebiutuje w Stanach w sieci Sprint. Jego specyfikacja nie wyklucza obecności na rynku europejskim i prawdopodobnie, chociażby z uwagi na małą liczbę urządzeń z Windows Phone w ogóle, będzie dostępny na Starym Kontynencie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.