HTML-Kit Build 292

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HTML-Kit to darmowe narzędzie służące do tworzenia stron internetowych, stworzone z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych webmasterach.

Program umożliwia w prosty sposób generowanie kodu HTML, XHTML i XML, przeprowadzanie jego walidacji, a także za pośrednictwem wbudowanego klienta FTP publikację rezultatów pracy w Internecie. Do renderowania tworzonych stron aplikacja używa silników wykorzystywanych w Internet Explorerze (Trident) i Firefoksie (Gecko). Poza szeregiem przydatnych funkcji dostępnych domyślnie w programie, może zostać on rozszerzony o ponad 100 dodatkowych narzędzi (pluginów), które tworzone są przez społeczność użytkowników.

HTML-Kit bez większych przeszkód używany może być przez programistów innych języków - aplikacja oferuje kolorowanie składni m.in. CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, JSP, Perl, Python, Ruby, Java, VB, C/C++, C#, Delphi/Pascal, Lisp itd. Jedyną wadą programu jest brak polskiej wersji językowej, jednak przyjazny i prosty w użyciu interfejs nie powinien nikomu przysporzyć problemów z obsługą.

Uwaga!

Szereg pluginów rozszerzających funkcjonalność programu znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!