r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Headspace - meditation 3.2.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening

Headspace - meditation to ciekawa aplikacja na smartfony i tablety z systemem Android, przeznaczona dla osób, które chcą popracować nad spokojem ducha i oddać się medytacji.

Galeria programu

Aplikacja Headspace wygląda dobrze, jeśli chodzi o zastosowaną szatę graficzną. Pełna jest ciepłych, łagodnych kolorów, animacje są jasne i zrozumiałe, dużo dobrego robi też intuicyjna nawigacja po zasobach programu.

W programie możemy skorzystać z lekcji medytacji, rozpisanej na 10 zajęć trwających po 10 minut. Chcąc więcej, musimy wykupić subskrypcję w usłudze Headspace.com. Każde zajęcia są objaśnione w przystępny sposób, a dodatkowo najlepiej wysłuchać rad lektora przez słuchawki, wtedy efekt swego rodzaju medytacyjnego odcięcia od świata będzie najlepszy. Tutaj jednak zaznaczymy, że wszystkie lekcje w Headspace są dostępne jedynie w języku angielskim, co sprawia, że z tej aplikacji skorzystają głównie osoby, które z angielszczyzną radzą sobie lepiej niż dobrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.