Here Runs Santa Claus

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra Here Runs Santa Claus pokazuje, że Świętemu Mikołajowi spory brzuch w roznoszeniu prezentów nie przeszkadza. Dzieło, polegające na biegnięciu przed siebie i unikaniu przeszkód, dzielnie reprezentuje popularny gatunek mocno nastawionych na zręczność platformówek. Całość została specjalnie utrzymana w gwiazdkowym klimacie, co tylko przekłada się na radość płynąca z prostej zabawy.

Charakterystyczny czerwony bohater pędzi do przodu po dachach, aby zdążyć z paczkami pod choinkę. Czas dosłownie go goni, co reprezentowane jest przez stale przewijany w bok ekran. Wystarczy się gdzieś zablokować, by Mikołaj zniknął z pola widzenia i już trzeba zaczynać bieg od początku. Z drugiej strony bardzo często spada się w przepaście. Należy umiejętnie korzystać z opcji podwójnego skoku, by przetrwać.

Poza sporych rozmiarów workiem, Święty dźwiga na plecach także pomocnego elfa. Dzięki niemu, a raczej prezentom, które podaje, możliwe jest niszczenie pojedynczych przeszkód. Po drodze należy łapać jednak przede wszystkim smaczne ciastka. Każde kolejne zjedzone zwiększa specjalny pasek energii. Ten może być spożytkowany na przemianę w Super bohatera. Wtedy automatycznie niszczymy wszystko, co na drodze.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna Intel HD Graphics 4000
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!