reklama

HiSuite 5.0.2.301

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

HiSuite to program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci urządzenia przenośnego Huawei z systemem operacyjnym Android i optymalizacji jego działania, co pozwala na zwiększenie wydajności smartfona lub tabletu. Aplikacja doskonale współpracuje również z urządzeniami innych producentów.

Za sprawą HiSite użytkownik może bardzo łatwo zarządzać kontaktami, wiadomościami, zdjęciami (ustawianie tapety), wideo, programami na urządzeniu z Androidem bezpośrednio z komputera wyposażonego w system Windows. Opisywana aplikacja oferuje także funkcję tworzenia kopii zapasowych, dzięki czemu użytkownik w razie utraty danych może je przywrócić w dowolnym momencie.

HiSuite jest narzędziem, którym powinni zainteresować się także użytkownicy, chcący przeprowadzić szybką aktualizację swojego urządzenia z Androidem. Program oferuje możliwość zainstalowania nowej wersji sytemu w kilku krokach. Możliwe jest także aktualizowanie poszczególnych aplikacji za pomocą jednego kliknięcia.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.02.2018 10:18

Przed instalacją oprogramowania przesyłanie zdjęć na komputer było proste i szybkie,po instalacji występują problemy z łączeniem,zbyt dużo kombinacji z ustawieniami jak i z ostatecznym bezpiecznym rozłączeniem urządzenia.Program zdecydowanie utrudnia,wręcz uniemożliwia przesyłanie danych.Nie polecam.

Akinimod   1 #1 19.02.2017 23:51

Program dział, choć póki co jest w fazi testów. Niestety musiała sporo po bawić się ustawieniami w telefoniE ale w końcu SUKCES! ;)

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić