r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hidden Path Entertainment zapowiada grę Windborne

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio Hidden Path Entertainment, twórcy gier z serii Defense Grid, a także Counter-Strike: Global Offensive i edycji HD Age of Empires II, ujawniło światu swój najnowszy projekt zmierzający na PC – Windborne. Gra, która pod koniec roku postara się zyskać popularność na Steam Early Access, umożliwi nam tworzenie własnych światów, dzielenie się nimi z innymi, jak również oczywiście zabawę w krainach wykreowanych przez ludzi z całego świata. Produkt stanie w szranki z podstarzałym już Minecraftem.

Najpierw przygotujemy bohatera lub bohaterkę, aby zacząć działać postacią na jednej z wygenerowanych wysp. Przy użyciu zrobionych wcześniej narzędzi powznosimy różnorakie budowle z zebranych materiałów, będzie opcja hodowania przydatnych zwierzaków (w tym smoków), dość zaawansowany system walki (zaatakujemy wytwory znajomych, a oni nasze), szukanie skarbów oraz opiekowanie się tajemniczą rasą Jinów, którzy będą nam za to pomagać. Gra jest w początkowym stadium rozwoju, więc jeszcze za wcześnie na obrazy czy filmy z niej. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.