r   e   k   l   a   m   a
reklama

HitFilm Pro 2017

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HitFilm Pro to aplikacja przeznaczona do nieliniowej edycji wideo (w tym materiałów o rozdzielczości 4K) i tworzenia animacji oraz efektów specjalnych. Narzędzie z powodzeniem można wykorzystywać zarówno do tworzenia krótkometrażowych filmów jak i do większych produkcji w tym filmów dokumentalnych, teledysków itp.

Do najważniejszych funkcji HitFilm Pro należy z pewnością możliwość pracy na nieograniczonej liczbie ścieżek audio i wideo, opcja tworzenia animacji, mieszania kompozycji 2D i 3D czy w końcu dodawania efektów specjalnych. Do pracy z programem można wykorzystywać większość najpopularniejszych formatów wideo, audio czy grafik. HitFilm obsługuje m. in. takie formaty jak WMV, MP4, AVI, MOV czy MXF. W przypadku zaplecza FX twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 180 efektów. Baza zawiera od tak podstawowych filtrów jak dodawanie przejść, efektów rozmycia, mozaiki po możliwość generowania deszczu, ognia, śniegu, eksplozji itp.

HitFilm Pro oferuje również zestaw profesjonalnych filtrów do edycji kolorów, które pozwolą na stworzenie odpowiedniego klimatu dla wybranych ujęć. Ponadto autorzy przygotowali blisko 30 gotowych efektów kolorystycznych (HDR, lata 70, Matrix itp.), które można przeciągnąć bezpośrednio na dany klip. Mogą być one zarówno efektem końcowym jak i punktem wyjściowym do dalszej edycji.

Edycja kompozycji 3D zaimplementowana w HitFilm Pro przypomina w dużym stopniu rozwiązania wprowadzone chociażby w narzędziu Adobe After Effects. Wirtualna kamera 3D pracuje realistycznie, a ostrości głębi generowana jest na podstawie odległości warstw od obiektywu. Program oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, generowania cząsteczek, aktywowania efektu Motion blur dla warstw 2D i 3D, tworzenia masek i realistycznych świateł, importowania danych z aplikacji 3D camera tracking i znacznie więcej.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

HitFilm Pro 2017 – efekty specjalne, jakich jeszcze nie było

5
11.12.2016  •  Anna Rymsza

Trudniących się produkcją filmów z efektami specjalnymi, zarówno zawodowo, jak i amatorsko, polecam przetestowanie najnowszej wersji programu HitFilm Pro, dostępnego na Windowsa i macOS. W wersji 2017 programu znajdziemy zaktualizowany system renderowania, nowe efekty wizualne i presety, synchronizację dźwięku, bardziej zaawansowany mikser i wiele innych ciekawych nowości. Nowa wersja programu to oczywiście obsługa nowych formatów materiałów. Program poradzi sobie z materiałami o 32-bitowej głębi kolorów i rozdzielczości nawet 8K. Praca z 32 bitami na kanał pozwala precyzyjnie dostosować…

HitFilm 2 Express dostępny za darmo, tym razem tylko do niedzieli

27
08.05.2015  •  Anna Rymsza

Filmowcy znów mogą zgarnąć zupełnie za darmo program HitFilm Express 2, przeznaczony przede wszystkim do pracy z greenscreenem i tworzenia efektów specjalnych. Promocja trwa do niedzielnego poranka naszego czasu. Tym razem licencję na program HitFilm 2 Express można za darmo zgarnąć ze sklepu Green Screen Systems. Sama licencja nic nie kosztuje, ale można zamówić także wersję pudełkową i zapłacić za nią niecałe 10 dolarów plus koszty przesyłki. Licencja pozwala na korzystanie z programu na jednym komputerze przez nieograniczony czas, zarówno w celach zarobkowych, jak i niekomercyjnych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
weeQ   1 #9 09.12.2014 21:41

@Anonim (niezalogowany): A nie raczej ''wyłącza'' ?

  #8 27.01.2013 18:49

Spolszczenia... Panowie, trochę żenujące

  #7 09.09.2012 13:01

Program jest na dobrym poziomie jeżeli chodzi o kompozycje i efekty 3D ale szkoda że nie ma importu modeli i animacji 3D....

  #6 24.04.2012 17:45

Uwaga! - w wersji testowej nie można zapisać programu na komputerze, jedynie wysłać bezpośrednio na youtube, i to jedynie film o długości 30 sekund (o ile dobrze zrozumiałam słowa "you can only export up to 30 seconds of footage").
Poza tym program bardzo łatwy w obsłudze i ciekawy dla kreatywnych amatorów - wiele efektów, możliwość puszczenia na ekranie kilku klipów ułożonych obok siebie, swobodna edycja kształtu.

  #5 28.07.2011 11:56

szkoda, że nie ma polskiej wersji...to ułatwiłoby korzystanie z programu

  #4 27.07.2011 23:29

no może ci się czasem "wyłańczać"

  #3 27.07.2011 13:48

super,ale jak robie filmik to po 5 minutach sie wyłańcza!!!dlaczego tak sie dzieje?

filipmoto2010   4 #2 25.07.2011 14:07

Niezłe mozliwości 3D

  #1 21.07.2011 12:07

czy jest do niego spolszczenie jeśli tak to gdzie je można znajśc i skąd można je pobrać

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic