Hyperlapse Pro Hyperlapse Pro 1.6-116

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hyperlapse to program przeznaczony do „wygładzania” i zmiany tempa filmów, zaprojektowany z myślą o nagraniach wyczynów sportowych ze smartfonów lub kamerek sportowych typu GoPro.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po imporcie filmu możemy wybrać typ kamery, którą został nagrany, sposób wygładzania (dynamiczny ruch lub „zwykłe” nagrywanie z drganiami), a także zmianę tempa, dzięki czemu można w atrakcyjny sposób zaprezentować nawet długą wycieczkę.

Na liście kamer znajdziemy specjalne profile dla różnych modeli GoPro, Polaroid Cube, Garmin VIRB, kamer Sony i oczywiście iPhone'a, który doskonale sprawdza się także na filmach nagranych innymi smartfonami. W ustawieniach programu można wybrać opcje przyspieszenia sprzętowego i sprzętowego kodowania wideo.

Po wybraniu odpowiednich parametrów oraz docelowego miejsca zapisu nowego filmu, zakodowanego przez H.264, program przetworzy materiał. Czas wykonywania tej czynności będzie oczywiście zależny od długości materiału i parametrów stabilizacji, nie jest to jednak proces wymagający. Należy pamiętać, że z filmów zostanie usunięta ścieżka dźwiękowa.

Wersja demonstracyjna programu nie ma ograniczeń czasowych, ale nakłada na film znak wodny i na końcu umieszcza planszę reklamową Microsoftu. Pełna wersja programu kosztuje 50 dolarów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!