IP Camera Viewer IP Camera Viewer 4.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IP Camera Viewer to godne uwagi i bezpłatne (również do zastosowań komercyjnych) oprogramowanie kierowane do osób zainteresowanych uruchomieniem amatorskiego systemu monitoringu. Pozwala ono na łatwy podgląd na ekranie komputera obrazu rejestrowanego z maksymalnie 4 kamer.

Program z powodzeniem wykorzystywany może być jako niewielki system do monitoringu pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Umożliwia on wygodny podgląd obrazu z każdej z kamer, obsługując przy tym standardowe kamerki internetowe oraz kamery IP, transmitujące obraz strumieniowo za pośrednictwem Sieci. Producent zapewnia, że IP Camera Viewer współpracuje z ponad 1800 modelami kamer takich producentów jak Axis, Canon, D-Link, Foscam, Panasonic, Mobotix, Pixord, Sony, Toshiba, Vivotek i wieloma innymi.

Poza standardową funkcją podglądu obrazu narzędzie wyposażone zostało w ciekawe funkcje, pozwalające na cyfrowe przybliżanie rejestrowanego obrazu i to nawet w przypadku kiedy urządzenie nie oferuje takiej możliwości. Ponadto użytkownik posiada możliwość manipulowania wieloma podstawowymi parametrami obrazu (korekta barw, kontrast, nasycenie), a także orientacją widoku (tryb poziomy lub pionowy) i ilości transmitowanych klatek za sekundę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!