IT Academic Day 2009 w Częstochowie

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za tydzień odbędzie się kolejna konferencja z cyklu IT Academic Days. Tym razem spotkanie zostało zaplanowane w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

IT Academic Days to konferencje poświęcone rozwiązaniom Microsoftu, kierowane do środowisk akademickich, organizowane na różnych uczelniach technicznych w Polsce. Zbliżającego się spotkanie w Akademia im. Jana Długosza rozpocznie sesja Piotra Kramka z Microsoftu pod tajemniczym tytułem "Microsoft, którego nie znacie". Poza tym będzie można posłuchać o nowoczesnych metodach dostępu do danych w .NET, a także (tradycyjnie już) o systemie Windows jako narzędziu do walki z wirusami.

Konferencja rozpocznie się 22 kwietnia o godzinie 10.00 w Auli wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Akademii im. Jana Długosza przy ul. Armii Krajowej 13/15 (budynek "A"). Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Organizatorem spotkania jest uczelniana Grupa .NET, vortal dobreprogramy objął zaś to wydarzenie patronatem medialnym. Warto zaznaczyć, że podczas konferencji będzie można zdobyć różne upominki - m.in. koszulki firmowe dobrychprogramów.

Więcej informacji o IT Academic Day w Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie można znaleźć na stronie informacyjnej.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza