IT Geeks w Łodzi dla pasjonatów technologii Microsoftu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Za nieco ponad dwa tygodnie, 16 kwietnia w Łodzi, odbędzie się bezpłatna konferencja IT Geeks dedykowana wszystkim pasjonatom serwerowych technologii Microsoftu.

IT Geeks to konferencja organizowana przez społeczność dla społeczności. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i integracja zarówno profesjonalistów IT, jak i pasjonatów. Zakres tematyczny obejmuje cloud computing, systemy Windows Server oraz Windows Client, a także produkty z rodziny System Center i Forefront. Wśród prelegentów znajdują się między innymi pracownicy Microsoftu i osoby odznaczone tytułem MVP - dobrze znane w społeczności. Organizatorzy szacują, że w konferencji weźmie udział około 140 osób.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Wstęp na IT Geeks jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Portal dobreprogramy objął spotkanie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi