Icecream Media Converter Icecream Media Converter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

IceCream Media Converter to bardzo prosty oraz przyjazny użytkownikowi konwerter plików multimedialnych, oferujący także funkcje pobierania i konwersji materiałów wideo z serwisu YouTube. Dzięki niemu szybko i sprawnie zmienimy format multimediów, tak aby było możliwe ich odtworzenie np. na smartfonie, tablecie itp.

Już przy pierwszym kontakcie z aplikacją w oczy rzuca się przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, w którym odnalezienie interesującej nas funkcji z pewnością nie przysporzy najmniejszych problemów. W głównym oknie znajdziemy narzędzia, umożliwiające definiowanie plików do konwersji oraz pobieranie klipów z YouTube. IceCream Media Converter pozwala na zmianę formatów plików audio i wideo, zgrywanie ścieżki dźwiękowej z filmów czy też zapisywanie na dysku jako materiały wideo lub audio klipów z YouTube. Aplikacja oferuje możliwość wyboru wyjściowego formatu pliku, a także dysponuje zestawem predefiniowanych konfiguracji dla najpopularniejszych smartfonów, tabletów i konsol do gier.

Wśród obsługiwany przez program formatów audio/wideo znalazły się flv, mkv, mp4, avi, swf, 3gp, flac, wmv, vob, rmvb, mov, m4v, midi, mp4, mpg, mpeg, m2ts, mts, mp3, wma, wav, m4a, m4p, cda, aac, aiff oraz ogg.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!