Icecream PDF Split & Merge 3.45

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IceCream PDF Split & Merge to proste narzędzie, którego zadaniem jest podział lub łączenie plików PDF w jeden większy dokument. Z jego pomocą łatwo wyodrębnimy z książki wybrany rozdział, jak również połączymy w jeden dokument pliki PDF o niewielkiej zawartości.

Aplikacja podobnie jak inne rozwiązania tego producenta charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem graficznym, wspierającym metodę "przeciągnij-i-upuść". Poszczególne operacje, tj. podział i łączenie plików PDF wykonywane mogą być z poziomu zakładek ulokowanych w górnej części okna programu. Pierwsza z wymienionych funkcji pozwala użytkownikowi dzielić dokument PDF na jednostronicowe pliki, według grup lub zakresu stron, a także usuwać z niego wybrane strony. Działanie drugiej ogranicza się do łączenia zawartości wskazanych plików PDF w jeden większy.

IceCream PDF Split & Merge wyposażony został we wbudowaną przeglądarkę dokumentów. Wśród jego możliwości wymienić należy również obsługę plików zabezpieczonych hasłem.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Po polsku
Płatny
ocena użytkownika

Darmowa jest tak ograniczona, że nie nadaje się do normalnego użytku. Wywołuje okno przeglądarki z reklamą.

10.01.2017 12:42 | Recenzja do wersji 3.33

Komentarze

0 nowych
sacc   11 #4 04.05.2017 12:24

Interfejs tok dopracowany, że żal dudę ściska jak się na to...shit patrzy.

  #3 12.11.2016 10:47

Darmowa ? Ale jaja ! Chcesz coś zrobić, a tu ZONK ! Kup pełna wersje !

  #2 09.04.2015 19:48

Niestety program w wersji bezpłatnej ma istotne ograniczenia funkcjonalności: podział działa tylko dla dokumentów pdf do 40 stron, a łączenie zawartości kilku plików pdf w jeden większy działa dla maksymalnie 3 plików. Zestawienie różnic między wersją darmową a płatną - można zobaczyć na stronie IcecreamApps: http://icecreamapps.com/PDF-Split-and-Merge/upgrade.html

  #1 31.10.2014 19:17

Chyba będzie to lepsze niż Draw z LibreOffice lub Apache Open Office.