Imgur Imgur 4.17.1.0

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji Imgur można uzyskać szybki dostęp do serwisu o takiej samej nazwie, który w ostatni czasie stał się sporym konkurentem dla kiedyś bardzo popularnego Imageshacka, a więc hostingu obrazków. Tak naprawdę Imgur to coś więcej, niż tylko miejsce do przechowywania obrazków. Jest to także usługa pozwalająca na zarządzanie własnymi albumami i przeglądanie materiałów innych osób. Poprzez tę aplikację można to wykonać z poziomu telefonu lub tabletu.

Głównym zamierzeniem aplikacji jak i całego serwisu z jakim ona współdziała jest możliwość szybkiego uploadu obrazków, a następnie podzielenia się nim z innymi osobami poprzez odpowiednie linki. Na to właśnie ona pozwala. Zdjęcie można wykonać przy użyciu wbudowanego aparatu, można je wybrać spośród galerii, lub też wkleić linki do obrazków zawartych gdzieś w Internecie. W trakcie uploadu na pasku powiadomień znajduje się stosowna informacja o postępie. Po jego zakończeniu użytkownik może wybrać i skopiować stosowne linki lub kody: link do obrazku z serwisu, link bezpośredni do pliku, kod HTML, czy też BBCode do użycia na różnego rodzaju forach dyskusyjnych. Oprócz tego możliwe jest przeglądanie publicznych zdjęć dostępny w ramach Imgur, zarówno na podstawie ich popularności jak i daty dodania.

Po zalogowaniu do serwisu użytkownik może także zarządzać swoimi własnymi albumami, usuwać z nich zdjęcia, przeglądać je i dodawać nowe. Możliwy jest wtedy także dostęp do prostego komunikatora. Użytkownik może ponadto komentować i oceniać zdjęcia innych osób, oraz dodawać je do listy ulubionych. Dostępny jest jeden widget dla pulpitu umożliwiający wyświetlanie losowych zdjęć z serwisu. Aplikacja jest udostępniana za darmo i nie wyświetla żadnych reklam, niestety nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!