r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

InsERT nexo z możliwością wysyłania powiadomień SMS do klientów

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Pomocna funkcjonalność pojawiła się w oprogramowaniu dla firm InsERT nexo. Bezpośrednio z programów można generować i wysyłać SMS-y z powiadomieniami dla klientów np. o przeterminowanej płatności.

Możliwość wysyłania SMSów pojawiła się we wszystkich kluczowych programach z serii, m.in. w handlowo-magazynowym Subiekcie nexo, finansowo-księgowych Rachmistrzu nexo (uproszczona księgowość) i Rewizorze nexo (pełna księgowość), kadrowo-płacowym Gratyfikancie nexo, a także w oprogramowaniu do zarządzadzania relacjami z klientami (CRM) Gestor nexo.

Tą drogą można łatwo wysłać np. wiadomość o prowadzonej lub planowanej promocji, informację o nieuregulowanej fakturze lub zbliżającym się terminie płatności, a także przypomnienie o dostarczeniu raportu. Usługa sprawdzi się więc zarówno w indywidualnym, jak i masowym kontakcie z klientami, kontrahentami, pracownikami, czy wspólnikami.

r   e   k   l   a   m   a

Do wyboru są dwie taryfy usługi SMS: Standard, w której jako nadawca pojawia się losowy numer i PRO, która umożliwia określenie nazwy nadawcy. Ceny pakietów SMS są skalkulowane dość atrakcyjnie. Zaczynają się 19 zł netto za 500 wiadomości w taryfie Standard i 34 zł netto w taryfie PRO, co daje odpowiednio 0,038 zł i 0,068 zł za jeden SMS. Szczegółowy cennik prezentujemy w poniższej tabeli.

Po aktywacji użytkownicy otrzymują bezpłatnie 5 SMS-ów Standard lub 5 SMS-ów PRO, dzięki którym mogą sprawdzić, jak działa usługa. Na ich wykorzystanie mają 45 dni. Niewykorzystane SMS-y przechodzą do pakietu wykupionego w ramach abonamentu. Użytkownicy usługi mają także możliwość przejścia z pakietu Standard na wersję PRO wraz z przeliczonymi, niewykorzystanymi SMS-ami.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.