InsERT sprzedał 300 tys. licencji

Strona główna Aktualności

O autorze

Wrocławski InsERT sprzedał już ponad 300 tysięcy licencji. Jak podkreśla firma, to najlepszy wynik w Polsce wśród producentów programów dla małych i średnich przedsiębiorstw.

InsERT powstał w maju 1992 roku i w tym roku obchodzi 15-lecie. Historia firmy zaczęła się od programu Subiekt - systemu obsługi sprzedaży. Później ofertę uzupełniły programy: Rachmistrz - komputerowa księga przychodów i rozchodów (1994), Rewizor - system finansowo-księgowy (1995), Kasiarz - system obsługi kas fiskalnych (1996), Gratyfikant - system kadrowo-płacowy (1997), Fabrykant - system wspomagania produkcji (1998).

W 1999 r. odbyła się premiera najpopularniejszych programów Insertu - Subiekta, Rachmistrza i Rewizora - w wersji dla Windows. W roku 2000 rozpoczęła się sprzedaż pierwszego produktu dla użytkowników indywidualnych - programu Skarbnik - Twój budżet domowy, a rok później w ofercie pojawił się system wspomagania decyzji Analityk. Następnie na rynek trafiały kolejne programy z linii InsERT GT - Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT oraz Gratyfikant GT pracujących w oparciu Microsoft SQL Server. Od pewnego czasu w ofercie InsERTu znajdują się także produkty skierowane do firm prowadzących sprzedaż w Internecie. Są to oscGT - plaftorma sklepu internetowego, a także Sello - system wspomagający sprzedaż w serwisach aukcyjnych z rodziny Allegro.

Oprogramowanie InsERTu jest sprzedawane i wdrażane przez sieć około 1400 partnerów w całej Polsce. Firma nie podała na ilu klientów przekłada się 300 tys. sprzedanych licencji.

© dobreprogramy

Komentarze