Inside My Radio

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Inside My Radio to jedyna w swoim rodzaju platformówka 2D , w której oprócz klasycznych umiejętności zręcznościowych będzie trzeba wykazać się... nienagannym poczuciem rytmu.

W celu sterowania ruchami naszego małego bohatera musimy mocno wsłuchać się w rytmy i bity wypływające z boomboxa, wewnątrz którego się znajdujemy. Nasz mały skoczek porusza się i odbija w rytm ścieżki dźwiękowej, do której dzięki udanym jego skokom i ewolucjom możemy dorzucać własne dźwięki tworząc przy okazji coś w rodzaju własnych kompozycji.

Brnąc coraz dalej zaułkami boomboxa natrafiamy na trudniejsze i bardziej zawiłe układy, w których mamy do czynienia z coraz szybszym podkładem muzycznym. Pojawiają się również coraz bardziej pogmatwane przeszkody, których sforsowanie będzie wymagało dużego skupienia i całkowitego oddania się materii dźwiękowej.

Pozycja oprócz tego, iż mocno wciąga i jest w stanie zapewnić olbrzymią dawkę dobrej zabawy miłośnikom dobrego brzmienia, będzie wymagała dużej zręczności, koncentracji i sporej dawki cierpliwości, tym bardziej jeśli z poczuciem rytmu miłośnik dobrego brzmienia jest nieco na bakier ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 26.03.2014 06:24

Mój hi-score to level 2...Płytki które znikają zbyt szybko...
A tak wog óle,czy można dorzucić własną muzykę?

  #3 06.08.2012 18:31

dziwnie mi się ścina tylko skakanie :/

knuxfanwin8   7 #2 06.08.2012 11:01

nie działa u mnie tworzono na gamemaker
kiedy się włancza to nie działa czy ktoś wyśle odpowiedź????????

Jany   12 #1 03.08.2012 20:33

Wyczesana gierka :D