Instagiffer Instagiffer 1.75

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja animacji
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Instagiffer to bardzo proste i darmowe narzędzie przeznaczone do tworzenia wysokiej jakości animacji w formacie GIF. Dzięki niemu w kilku prostych krokach wygenerujemy ciekawą animację na bazie ulubionego filmiku lub stworzonych z jego poziomu zrzutów ekranu.

Aplikacja umożliwia tworzenie animowanych GIF-ów na bazie materiałów wideo zapisanych na lokalnym dysku, a także klipów pochodzących z serwisu YouTube, Dailymotion, Metacafe i wielu innych. W przypadku drugim, filmik zapisywany jest uprzednio na komputerze, po czym dopiero możliwe jest operowanie na nim. Instagiffer potrafi również generować "ruchome" obrazki na bazie zrzutów ekranu wykonywanych przez określony czas i obejmujących wskazany obszar pulpitu.

Poza podstawową funkcją tworzenia animacji na bazie fragmentu materiału wideo Instagiffer umożliwia także usuwanie, jak również dodawanie do niej zewnętrznych klatek w postaci plików PNG. Aplikacja umożliwia zapętlanie animacji, wygodne definiowanie fragmentów filmu, na bazie których wygenerowanie zostanie GIF, kadrowanie, definiowanie jakości wyjściowej, manipulowanie jasnością czy zarządzanie szybkością odtwarzania kolejnych klatek. Do dyspozycji użytkownika oddano także szereg efektów graficznych, z pomocą których dodatkowo uatrakcyjnimy wyjściową animację, a także możliwość dodawania do niej napisów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lekki, szybki w działaniu, wygodny interfejs
Brak spolszczenia
ocena użytkownika
29.10.2015 21:12 • Recenzja do wersji 1.60

Lekki i bezpłatny program do robienia gif`ów. Program posiada wygodny interfejs, brakuje trochę spolszczenia ale można się połapać. Program świetnie radzi sobie z robieniem gif`ów z filmików. Materiał na animacje możemy dokładnie oglądać "klatka po klatce".