r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instalacja Windows 7 na wirtualnym dysku VHD

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W czasach publicznych beta-testów coraz częściej, zwłaszcza wśród zaawansowanych użytkowników, zachodzi potrzeba instalacji więcej niż jednego systemu operacyjnego. Ten podstawowy, zwykle na dysku C, jest oczywiście najważniejszy, a co z pozostałymi? Lądują one zwykle na dodatkowych partycjach, co wiąże się z wieloma problemami z bałaganem na czele. Instalacja na maszynach wirtualnych rodzi z kolei dość zasadniczy problem - nie możemy przetestować, czy wszystkie urządzenia w fizycznym komputerze będą działały z nowym systemem.

Może więc czas nauczyć się korzystać z nowej funkcji Windows 7 i Windows Server 2008 R2, która umożliwia instalację systemu i bootowanie z dysku wirtualnego zapisanego w jednym pliku VHD? To naprawdę proste, a w naszym najnowszym artykule pokazujemy krok po kroku, jak tego dokonać.

Zapraszamy do lektury artykułu Instalacja Windows 7 na wirtualnym dysku VHD.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.