r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Interfejs iGoogle odświeżony, wprowadzono kilka nowych funkcji

Strona główna Aktualności

O autorze

Google odświeżył interfejs strony iGoogle, wprowadzono też nowe funkcje w takich usługach jak Zaawansowane wyszukiwanie grafiki czy Fusion Tables.

Google cały czas odświeża swoje aplikacje webowe, dostosowując je do nowego interfejsu znanego z nowej usługi społecznościowej. Po wydaniu Google+ metamorfozę przeszły już takie programy jak klient online poczty Gmail czy pakiet biurowy Google Docs. Teraz przyszła pora na kolejne aplikacje i serwisy. Nowy interfejs pojawił się już w iGoogle, stronie internetowej umożliwiające personalizację usług i informacji. Pojawiło się kilka nowości jak przycisk Dodaj gadżety czy możliwość ukrycia paska bocznego. Zwiększono też rozmiar paska wyszukiwania, który teraz obsługuje komendy głosowe (dla przeglądarki Chrome).

Programiści firmy z Mountain View wprowadzili też szereg zmian w innych usługach takich jak na przykład Zaawansowane wyszukiwanie grafiki. Przede wszystkim pojawiły się ułatwienia w nawigacji, przeniesiono też część opcji z paska adresowego do interfejsu. Warto też zwrócić uwagę na stosunkowo mało znaną usługę firmy Google - Fusion Tables, w której również wprowadzono kilka zmian. To usługa pozwalająca na tworzenie prezentacji dużej ilości danych w Google Maps. Informacje mogą być wyświetlane jako tabele, wykresy czy kartogramy. Fusion Tables został również dostosowany do najnowszego wyglądu wprowadzonego razem z Google+.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.