JPEGmini JPEGmini 1.9.5.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

JPEGmini to niewielka i bardzo szybka aplikacja, pozwalająca w łatwy sposób redukować rozmiar plików JPEG z zachowaniem ich oryginalnej jakości. Dzięki niej bez zbędnego wysiłku zwiększymy ilość wolnej przestrzeni na dysku twardym z zachowaniem pełnej kolekcji fotografii.

Program kierowany jest w głównej mierze do pasjonatów fotografii, którzy gromadzą na komputerze setki czy nawet tysiące zdjęć, ale nie tylko. Dzięki prostej obsłudze korzystać z JPEGmini mogą również amatorzy, chcący zredukować ilość przestrzeni zajmowanej na dysku przez pliki graficzne w formacie JPEG. Narzędzie bazuje na zaawansowanych autorskich algorytmach, które zdaniem twórców potrafią zmniejszyć ponad 5-krotnie rozmiar pojedynczej fotografii.

Praca z programem ogranicza się do wczytania zdjęć, których rozmiar chcielibyśmy zoptymalizować. To w zasadzie jedyna czynność, jaką musi wykonać użytkownik. Po zdefiniowaniu kolekcji zdjęć (oferowane jest wsparcie dla metody 'przeciągnij-i-upuść') aplikacja automatycznie przystępuje do redukcji ich rozmiaru. W głównym oknie JPEGmini wyświetlane są statystyki, informujące o zaoszczędzonej przestrzeni dyskowej i poziomie optymalizacji.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada ograniczenie, umożliwiające na redukcję rozmiaru maksymalnie 20 zdjęć dziennie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

nowoczesny interfejs, szybkość działania
duże ograniczenia wersji trial, brak polskiego interfejsu
ocena użytkownika
21.09.2016 16:07 • Recenzja do wersji 1.9.4.0

Mały i dobry program do redukcji rozmiarów zdjęć. Efekty są zadowalajcie. Plus za ciekawy i nowoczesny interfejs, szybkość działania. Minus za duże ograniczenia wersji trial i brak polskiego interfejsu.