JetBee Free 5.1.2 Build 456

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

JetBee Free to małe, darmowe narzędzie przeznaczone do narywania płyt CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD, które nie oferuje może tak rozbudowanej funkcjonalności jak np. Nero, ale doskonale sprawdza się w prostych zadaniach.

Program pozwala na tworzenie i nagrywanie wielu popularnych kompilacji typu Audio-CD, DVD-Video, UDF oraz zwykłych z danymi. JetBee Free obsługuje dyski wielosesyjne, umożliwia wypalanie płyt bootowalnych, kasowanie zawartości dysków wielokrotnego zapisu, ustalanie rozmiaru bufora itp. Ponadto aplikacja oferuje również narzędzia pozwalające tworzyć (źródłem może być zawartość płyty w napędzie lub pliki na lokalnym dysku twardym) i nagrywać obrazy w formacie ISO.

Wśród zalet JetBee Free wymienić należy małe rozmiary oraz minimalne zapotrzebowanie na zasoby systemowe, co sprawia, że program bez przeszkód używany może być na starszych komputerach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!