Jing Free 2.9.15255.1

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jing Free to darmowa, multiplatformowa aplikacja przydająca się przede wszystkim osobom tworzącym screencasty i tutoriale przedstawiające operacje wykonywane na ekranie pulpitu systemowego.

Aplikacja rejestruje poczynania użytkownika na pulpicie (możliwość wyboru wskazanego fragmentu okna, całego okna czy pulpitu, rejestracja dźwięku), a następnie w locie przetwarza obraz do formatu SWF, który z powodzeniem można wstawić na stronę internetową lub dowolny serwis oferujący w swoich usługach udostępnianie plików video. Jing to również usługa pozwalająca bezpłatnie (limity wielkościowe) umieścić swoją prezentacje w postaci pliku SWF na koncie screencast.com.

Co istotne program posiada bardzo przyjazny interfejs, który nie komplikuje rejestracji obrazu, a pozwala się skupić na tworzeniu screencastu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!