Jing ikona

Jing2.7.0

MacOSMultimediaPrzechwytywanie wideoJing
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jing to niewielkie narzędzie do robienia zrzutów ekranu oraz nagrywania widoku biurka naszego Maca.

Główny interfejs aplikacji to animowane słoneczko, zakotwiczone w prawym górnym rogu ekranu, z poziomu którego w każdej chwili możemy zrobić zrzut ekranu lub rozpocząć nagrywanie naszego biurka. Jeśli ta postać interfejsu nie przypadnie nam do gustu, można je zamienić na ikonę w systemowym pasku menu.

Obsługa programu opiera się na zaznaczeniu obszaru, który chcemy zarejestrować, po czym należy wybrać czy zapisać zrzut ekranu czy też rozpocząć nagrywanie filmu. Do dyspozycji mamy proste narzędzie do edycji zrzutów. Za jego pomocą można dodawać wskaźniki, tekst, a także podświetlić na kolorowo wybrany fragment obrazu. Program zapisuje filmy w formacie SWF (flash), który doskonale nadaje się do publikacji w internecie, natomiast zrzuty ekranu zapisywane są jako grafika png.

Możliwa jest również publikacja w serwisie screencast.com, który oferuje 2GB bezpłatnego miejsca na nasze zrzuty ekranu i filmy.

Jing to przydatne narzędzie szczególnie dla osób tworzących screencasty lub poradniki. Program dostępny jest bezpłatnie w pełnej wersji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań315
Data aktualizacji9 lis 2015
Rozmiar pliku4.83 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Jing ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)