Jnes Jnes 1.2.1

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jnes to emulator NES (Nintendo Entertainment System) dla systemów operacyjnych Windows i Android. Można zatem z niego korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, jak i urządzeniach przenośnych, w tym m.in. na smartfonach czy tabletach.

Program emuluje zarówno grafikę, jak i dźwięki w uruchamianych produkcjach, oferując możliwość rozgrywki samemu lub też z innymi graczami w trybie wieloosobowym. W przypadku Androida 4.0 lub nowszego konieczne jest włączenie Bluetootha, natomiast na PC emulator korzysta z narzędzia Kaillera. Jnes jest kompatybilne z grami zapisanymi w systemach PAL (Europa) oraz NTSC (Stany Zjednoczone, Japonia).

Jnes zapewnia szybką emulację za pomocą akceleracji sprzętowej OpenGL, zaawansowane skalowanie grafiki przy wykorzystaniu cieniowania pikseli, dźwięk stereofoniczny, możliwość szybkiego przewijania (2x), a także obsługuje skompresowane pliki ZIP i pliki NES. Gracze z pewnością docenią, że program pozwala na zapisanie postępów w dowolnym momencie i ich synchronizowanie za pośrednictwem usługi Dropbox.

Wersja mobilna emulatora Jnes zawiera interfejs użytkownika zaprojektowany pod kątem wyżej wymienionych tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Możliwe jest także korzystanie z kodów ułatwiających rozgrywkę, umieszczonych na popularnym serwisie internetowym Game Genie, dzięki uprzejmości Gent. W programie umieszczono także bazę danych Pro-Action-Replay.

Jnes bez problemu radzi sobie z obsługą kontrolerów MOGA Pro, MOGA Hero i kieszonkowych gamepadów. Warto dodać, że aplikacja nie wspiera urządzeń sterujących podłączanych pod USB w systemie Android 4.4 (KitKat). Co ciekawe, możliwe jest także korzystanie z ekranów dotykowych na urządzeniach przenośnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!