Jubileuszowe edycje Pinnacle Studio 10

Strona główna Aktualności

O autorze

Pinnacle Systems

obchodzi w tym roku 20-lecie powstania. Z tej okazji firma przygotowała specjalne edycje swojego sztandarowego produktu i jednocześnie najpopularniejszego programu do edycji video - Pinnacle Studio 10, oznaczone jako Titanium Edition Special Anniversary Pack.

Jubileuszowe edycje produktów (Pinnacle Studio Titanium Edition, Pinnacle Studio Plus Titanium Edition oraz Pinnacle Studio MediaSuite Titanium Edition) zawierają teraz obok samego programu wiele różnego rodzaju przydatnych dodaktów. Wśród nich znajdziemy m.in. 49 dodatkowych zaawansowanych efektów video (Pinnacle RTFX vol.1 i vol.2), 25 dodatkowych kategorii z ponad 400 profesjonalnymi przejściami (Hollywood FX vol.1), a także 25 dodatkowych menu DVD, gotowych plansz tytułowych i specjalnych efektów dźwiękowych (Pinnacle Premium Pack vol.1).

Pinnacle Studio 10 to najnowsza wersja oprogramowania do amatorskiej i półprofesjonalnej nieliniowej edycji video. Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia prezentacji multimedialnych, filmów z wakacji, urodzin i innych uroczystości. Z nowości jakie oferuje 10 wersja produktu należało by wspomnieć o obsłudze wszystkich popularnych formatów i źródeł łącznie z HD oraz edycji materiałów video z klatkami kluczowymi i podglądem w czasie rzeczywistym. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi dodawanie specjalnych efektów, przechwytywanie materiałów wideo z kamer HDV, telefonów komórkowych i udostępnianie ich na płytach DVD, w Internecie jest bardzo proste. Produkt występuje w trzech odmianach (Studio, Studio Plus i Studio MediaSuite) różniących się funkcjonalnością.

Choć producent, ani dystrybutor nic o tym nie wspomina, należy się spodziewać, że jubileuszowe edycje produktów będą spolonizowane. Ceny programów będą zamykać się w przedziale 200 - 350 zł brutto (w zależności od wersji). Listę punktów sprzedaży znaleźć można na stronie polskiego dystrybutora poświęconej produktom Pinnacle. Na wspomnianej stronie znajduje się do pobrania także instrukcja programu w języku polskim, pomocna przy zapoznawaniu się z jego wersją testową.

Wersję testową (w języku angielskim) można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja filmów

© dobreprogramy
s