KATZ 1.2.0-17032810

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

KATZ to prosty komunikator, pozwalający na prowadzenie rozmów tekstowych i głosowych za darmo, a także na dzwonienie na numery stacjonarne i komórkowe za opłatą (usługa KATZ Out).

Aby korzystać z komunikatora najpierw należy podać swój numer telefonu i aktywować go kodem, który zostanie przysłany SMS-em. Aplikacja odczyta wtedy kontakty z książki adresowej i odnajdzie numery użytkowników korzystających z KATZ. Po tym można dzwonić do znajomych lub wysyłać im wiadomości. Po doładowaniu konta można także dzwonić na numery stacjonarne i komórkowe według taryfy producenta.

W ustawieniach aplikacji nie znajdziemy żadnych opcji, są tam za to licencje, polityka prywatności, cennik KATZ Out i możliwość wyłączenia konta. W aplikacji można też doładować tu konto KATZ Out kwotą 3 lub 36 zł za pośrednictwem płatności Google play.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KATZ – Aero2 próbuje sił na rynku VoIP

12
17.11.2015  •  Anna Rymsza

W naszej bazie programów pojawił się kolejny ciekawy komunikator. Tym razem jest to KATZ – aplikacje dla Windowsa i Androida do prowadzenia rozmów głosowych za darmo przez Internet lub dzwonienia na telefony stacjonarne i komórkowe. KATZ to debiut operatora Aero2 na rynku telefonii VoIP. Na razie aplikacje KATZ dostępne są dla Androida i Windowsa, w przygotowaniu jest wersja dla iPhoneów. Są one bardzo proste i nie znajdziemy tu żadnych zbędnych dodatków – jedynie możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wysyłania wiadomości tekstowych, bez możliwości ozdabiania ich animowanymi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy