Kabuu Video Downloader Kabuu Video Downloader 1.0.1.77

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kabuu Video Downloader to darmowy program do pobierania materiałów udostępnionych w serwisie YouTube. Dzięki niemu łatwo i szybko ściągniemy zarówno filmy, jak i piosenki.

Pobieranie

Korzystanie z aplikacji Kabuu Video Downloader nie powinno nikomu sprawić najmniejszych problemów, gdyż wszystko, co musimy zrobić, to wkleić odnośnik do wybranej treści pochodzącej z YouTube, a następnie kliknąć przycisk odpowiedzialny za pobieranie. Materiały ściągniemy na dysk twardy komputera w rozdzielczościach 2K, 1080p, 720p, 480p i niższych. Obsługiwane są rozmaite formaty plików, w tym MP4 i WEBM (wideo) oraz OPUS i OGG (audio).

Konwertowanie

Kabuu Video Downloader umożliwia także konwertowanie pobranych filmów, które możemy zapisać jako MP4, WEBM, MKV, AVI i nie tylko. Możemy również konwertować dźwięki do formatów takich jak np. MP3, M4A, OGG, WAV i OPUS. Warto mieć na uwadze fakt, że twórcy Kabuu Video Downloadera regularnie aktualizują listę wspieranych formatów wyjściowych.

To nie wszystko

Co ciekawe, Kabuu Video Downloader pozwala na pobieranie materiałów znajdujących się na prywatnych listach odtwarzania. W takiej sytuacji użytkownicy serwisu YouTube muszą jednak zalogować się do swojego konta, by móc ściągnąć wspomniane pliki.

Kabuu Video Downloader – najważniejsze cechy:

  • łatwe i szybkie pobieranie materiałów z serwisu YouTube
  • wsparcie rozdzielczości 2K, 1080p, 720p, 480p i niższych
  • pobieranie: obsługa formatów MP4 i WEBM (wideo) oraz OPUS i OGG (audio)
  • konwertowanie: obsługa formatów MP4, WEBM, MKV, AVI (wideo) oraz MP3, M4A, OGG, WAV i OPUS (audio)
  • funkcja ściągania multimediów z prywatnych list odtwarzania
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!