r   e   k   l   a   m   a
reklama

Kaffeine 0.8.7 jeszcze nie dla KDE 4

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się nowa wersja aplikacji Kaffeine, popularnego odtwarzacza plików wideo dedykowanego na platformę Linux. Kaffeine pozwala na oglądanie filmów w większości najpopularniejszych formatów, płyt DVD, a także cyfrowej telewizji w systemie DVB.

Najnowsza edycja oznaczona symbolem 0.8.7 nie jest jeszcze pierwszym wydaniem aplikacji dla środowiska KDE 4, tak jak zapowiadali wcześniej jej twórcy. Jako najważniejsze zmiany w tej wersji wymienić należy dodanie obsługi plików MOD/STM, oraz naprawę błędów występujących podczas odtwarzania multimediów w trybie pełnoekranowym. Kolejne zmiany dotyczą modułu DVB, w którym zaktualizowano bibliotekę libdvb, dodając w menu pozycję CAM, odpowiedzialną za obsługę kamer. Poprawiono także skanowanie ATSC oraz dodano opcję autoskanowania dla 7MHz.

Kaffeine 0.8.7 podobnie jak wcześniejsze wersje pobrać można z repozytoriów wielu najpopularniejszych dystrybucji, oraz na oficjalnej stronie projektu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów