Katalog IKEA Katalog IKEA 18.01

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

W aplikacji Katalog IKEA znajdziemy najnowszy katalog z produktami dostępnymi w sklepach sieci IKEA. Możemy też przejrzeć publikacje tematyczne, poświęcone urządzaniu różnych pomieszczeń w domu lub w ogrodzie.

W programie możemy przeglądać najnowsze publikacje sieci IKEA, po wcześniejszym pobraniu ich na smartfon lub tablet. Aplikacja oferuje możliwość rozpoznawania produktów widocznych na poszczególnych stronach katalogu. Po kliknięciu, wyświetli się wizytówka towaru, wraz ze zdjęciami informacjami o cenie oraz jego dostępności w wybranym sklepie IKEI w Polsce lub innym kraju, który wcześniej wybraliśmy w ustawieniach programu. Wizytówki towarów są też opatrzone przyciskiem "Dodaj do listy zakupów". Zdjęcia dostępne w publikacjach możemy udostępniać lub zostawiać pod nimi polubienie na Facebooku.

Aplikacja ma spore problemy z płynnością działania. Zdarza się, że program zatrzymuje się przy próbie pobrania pliku, a gdy uda się rozpocząć pobieranie, trwa to długo niezależnie od tego, czy korzystamy z sieci Wifi lub internetu mobilnego. Także nawigacja po programie jest nieco skomplikowana, np. naciśnięcie przycisku "Home" nie przenosi do strony głównej aplikacji, a jedynie cofa do poprzednio przeglądanej treści. Zdarza się również, że mimo dostępności produktu w danym sklepie przycisk "Dodaj do listy zakupów" jest nieaktywny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!