r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Katalog IKEA 18.00

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu

W aplikacji Katalog IKEA znajdziemy najnowszy katalog z produktami dostępnymi w sklepach sieci IKEA. Możemy też przejrzeć publikacje tematyczne, poświęcone urządzaniu różnych pomieszczeń w domu lub w ogrodzie.

Galeria programu

W programie możemy przeglądać najnowsze publikacje sieci IKEA, po wcześniejszym pobraniu ich na smartfon lub tablet. Aplikacja oferuje możliwość rozpoznawania produktów widocznych na poszczególnych stronach katalogu. Po kliknięciu, wyświetli się wizytówka towaru, wraz ze zdjęciami informacjami o cenie oraz jego dostępności w wybranym sklepie IKEI w Polsce lub innym kraju, który wcześniej wybraliśmy w ustawieniach programu. Wizytówki towarów są też opatrzone przyciskiem "Dodaj do listy zakupów". Zdjęcia dostępne w publikacjach możemy udostępniać lub zostawiać pod nimi polubienie na Facebooku.

Aplikacja ma spore problemy z płynnością działania. Zdarza się, że program zatrzymuje się przy próbie pobrania pliku, a gdy uda się rozpocząć pobieranie, trwa to długo niezależnie od tego, czy korzystamy z sieci Wifi lub internetu mobilnego. Także nawigacja po programie jest nieco skomplikowana, np. naciśnięcie przycisku "Home" nie przenosi do strony głównej aplikacji, a jedynie cofa do poprzednio przeglądanej treści. Zdarza się również, że mimo dostępności produktu w danym sklepie przycisk "Dodaj do listy zakupów" jest nieaktywny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.