r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Keiji Inafune zbiera na platformówkę Mighty No.9

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ruszyła zbiórka na japońską platformówkę Mighty No.9, w której dzielny robot Beck musi pokonać maszyny opanowane przez tajemniczego wirusa, kradnąc ich moce i wykorzystując przeciwko nim. Brzmi znajomo? Dlatego, że w głównej mierze za projekt odpowiada Keiji Inafune, współtwórca Mega Mana. Do przebycia dostaniemy przynajmniej 6 rozbudowanych poziomów, które pokonamy w dowolnej kolejności.

Oczywiście liczba ta może ulec zmianie, jeśli akcja na Kickstarterze okaże się większym sukcesem, na co się w sumie zanosi. Na planowane 900 tysięcy dolarów zgromadzono już przeszło 800, a do końca przecież 29 dni. Tytuł powstaje z myślą o PC, przy czym ewentualne jego wersje konsolowe, OS X czy Linux to także kwestia uzbieranych funduszy. Premiera wstępnie planowana jest na 2015 rok. Co różnić ma Becka od postaci Mega Mana? Możliwość nie tylko używania podkradzionych umiejętności, ale też opcja transformacji całego ciała bohatera, dzięki czemu cało wyjdziemy z opresji. Robot zdolności wyciągać będzie mógł i z pomniejszych wrogów, ale te działać mają czasowo.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.